2023.10.25.
SIITME 2023 konferencia és IEEE szervezetek találkozója
Tisztségviselők megválasztása, díj és szakmai összejövetel kollégáinkkal

2023. október 17-21 között Craiovában rendezték meg a 2023-as IEEE SIITME konferenciát (29. International Symposium for Design and Technoogy in Electronic Packaging) és az IEEE EPS&NTC (Electronics Packaging Society & Nano Technology Council) Student Branch Chapter összejövetelét. Tanszékünkról több kolléga is részt vett az eseményen, és mind előadóként, mind szekció elnökként, bizottsági tagként elősegítették a konferencia sikerét. Mellettük több oktatónk - Dr. Illés Balázs, Dr.Krammer Olivér - cikk bírálóként itthonról segítette a szervezőbizottság munkáját.

Doktoranduszunk, Ali Gharaibeh Excellent Presentation Award for Young Scientist díjat nyert "Electrochemical Corrosion Assessment for Low-Ag SAC Leadfree Solder Alloys" cikkének kiváló előadásáért.

dr. Bonyár Attila, Kovács Rebeka doktoranduszunk és Tafferner Zoltán hallgatónk az IEEE elektronikai gyártástechnológia és nanotechnlógiai hallgatói szervezetének (Student Branch Chapter, SBC) rendezvényén majd dr. Medges Bálinttal együtt az azt követő IEEE HU/RO Chapter meetingen vettek részt, ahol tisztújítások is történtek.

dr. Bonyár Attilát ismét megszavazták IEEE Hu/RO Chapter Chairnek (Region 8), akinél az elmúlt ciklusban megduplázódott a tagok száma román oldalról, magyar oldalról pedig a taglétszám 4-5-szörös lett.

dr. Medgyes Bálint -aki a konferencián bemutatta az mikro-elektronikai és technológiai oktató METIS4skills projektet - lett a HU/RO joint chapter szervezet titkára.

Kovács Rebekát megválasztották a hallgatói szervezet (SBC) elnökének, Borók Alexandra doktoranduszunk felel a gazdasági ügyekért, Havellant Gergő hallgatónk pedig a diák szervezet titkára lett.

Gratulálunk!